Pogotowie Kanalizacyjne Rybnik

Są sytuacje w życiu, które potrafią zaskoczyć i to w dosyć nieprzyjemny sposób. Do takich sytuacji niewątpliwie należą wszelkie awarie instalacji kanalizacyjnej. Firma KanEkspert wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wypełniła lukę w zakresie usług świadczonych jako pogotowie kanalizacyjne na terenie miasta Rybnik jak i miejscowości okalających. Nasza działalność w dużej mierze polega na podejmowaniu interwencji związanych z niesprawnością kanalizacji, wymagających zarówno czyszczenia jak i udrożnienia, nie wykluczając także inspekcji kanalizacji, jeżeli wymaga tego sytuacja. Jesteśmy do Państwa dyspozycji każdego dnia w ciągu roku, gwarantując Państwu swoją dostępność o każdej porze dnia i nocy. Jesteśmy niezwykle skuteczni, dlatego też w przypadku niepowodzenia nie obciążamy klienta żadnymi kosztami – jedynym wyjątkiem od tej reguły jest sytuacja, gdy nie możemy osiągnąć celu z powodu uszkodzeń instalacji kanalizacyjnej.

Telefon alarmowy: 663 393 666
adres e-mail: biuro@kanekspert.pl

Obszar działania KanEkspert

Nasze pogotowie kanalizacyjne działa na terenie Rybnika we wszystkich dzielnicach:

Boguszowice Osiedle
Boguszowice Stare
Chwałęcice
Chwałowice
Golejów
Gotartowice
Grabownia
Kamień
Kłokocin
Ligota – Ligocka Kuźnia
Maroko-Nowiny
Meksyk
Niedobczyce
Niewiadom
Ochojec
Orzepowice
Paruszowiec-Piaski
Popielów
Radziejów
Rybnicka Kuźnia
Rybnik – Północ
Smolna
Stodoły
Śródmieście
Wielopole
Zamysłów
Zebrzydowice

Obsługujemy ponadto wszystkie miejscowości znajdujące się w promieniu 20km od Rybnika, zaliczają się do nich:

Adamowice, Bargłówka, Beksza, Bełk, Biały Dwór, Bogunice, Brantołka, Czernica, Czerwionka-Leszczyny, Czyżowice, Dzimierz, Gaszowice, Gogołowa, Górki Śląskie, Jankowice, Jejkowice, Jesionka, Knurów, Kobyla, Kolonia Renerowska, Kornowac, Kraskowiec, Krostoszowice, Krzyżowice, Książenice, Kuźnia Nieborowska, Leboszowice, Lyski, Łańce, Łuków Śląski, Marklowice, Mszana, Nieborowice, Nowa Wieś, Orzesze, Palowice, Paproć, Piece, Pilchowice, Pniówek, Podbiała, Podbucze, Połomia, Przegędza, Przerycie, Pstrążna, Pszów, Radlin, Raszczyce, Ruda Kozielska, Rudy, Rudziczka, Rybnik, Rydułtowy, Rzuchów, Skrzyszów, Smolnica, Stanica, Stanowice, Sumina, Syrynia, Syrynka, Szczejkowice, Szczerbice, Szybki, Szymocice, Świerklany, Trachy, Turza Śląska, Warszowice, Wilcza, Wildek, Wodzisław Śląski, Zamoście, Zwonowice, Żernica, Żory, Żytna

Dojazd GRATIS na całym terenie objętym obszarem wykonywania usług!

Mapa terenu działania

Dzięki interaktywnej mapie został zwizualizowany teren działania naszego pogotowia kanalizacyjnego. Mogą Państwo dowoli przesuwać oraz przybliżać mapę za pomocą przycisków w prawym dolnym rogu lub za pomocą scrolla na myszce.

Teren, na którym nasza firma świadczy swoje usługi, został zaznaczony kolorem czerwonym.

Przyjeżdżamy najszybciej, jak to jest możliwe. Czas dojazdu do Klienta uzależniony jest od warunków panujących na drodze i wyliczany jest indywidualnie. Nie pobieramy opłat za nieusunięte awarie, pod warunkiem, że kanalizacja nie jest uszkodzona. Gwarantujemy Państwu satysfakcję z naszych usług!

Oferta Pogotowia Kanalizacyjnego w Rybniku

Przetykanie kanalizacji mogłoby się wydawać niezwykle prostym zajęciem, jednakże twierdzenie te zdecydowanie mija się z prawdą. Osiągnięcie wysokiej skuteczności wymaga przede wszystkim odpowiedniego przygotowania teoretycznego a także właściwego sprzętu. Sprężyny elektryczne wysokiej jakości oraz pojazdy WUKO są wykorzystywane każdego dnia w naszej pracy, dzięki czemu do perfekcji opanowaliśmy ich obsługę.

Nasz zespół tworzą doświadczeni hydraulicy, którzy swoją wiedzę i praktyczne umiejętności są w stanie wykorzystać w miejscu podejmowanych interwencji. Lata doświadczeń naszego personelu to spory atut zwłaszcza w przypadku bardzo starych instalacji.

Filarem naszej oferty są usługi, które realizujemy najczęściej, są to przede wszystkim działania mające na celu udrożnienie kanalizacji, jej czyszczenie a także inspekcja TV kanalizacji. Nieustannie się rozwijamy, w związku z czym potrafimy w sposób profesjonalny świadczyć także swoje usługi w zakresie:

Jeśli marzysz o sprawnej kanalizacji na długi czas, zadzwoń do ekspertów wyposażonych w specjalistyczny sprzęt. Zadzwoń już teraz, będziemy wkrótce u Ciebie!

663 393 666
Udrażnianie kanalizacji w Rybniku

Udrażnianie kanalizacji

Udrażnianie kanalizacji jedynie specjalistycznym sprzętem pozostawia długotrwały efekt. Sprawdź nas!

Udrażnianie kanalizacji

Czyszczenie kanalizacji na terenie Rybnika

Czyszczenie kanalizacji

Wysokociśnieniowe czyszczenie kanalizacji usuwa najtwardszy tłuszcz, piach oraz inne złogi. Twoja kanalizacja nie oprze się sile 200 bar!

Czyszczenie kanalizacji

Inspekcja kanalizacji w Rybniku

Inspekcja kanalizacji

Inspekcja kanalizacji rozwieje wszystkie wątpliwości związane z instalacją. Nie domyślaj się! - Zobacz dokładnie dzieje się z Twoją kanalizacją!

Inspekcja kanalizacji

Radiowa lokalizacja uszkodzeń kanalizacji w Rybniku

Precyzyjna lokalizacja uszkodzeń kanalizacji

Precyzyjnie zlokalizujemy Twój problem kanalizacją! Koniec kopania lub kucia na wyczucie.

Lokalizacja uszkodzeń

O nas

Firma KanEkspert znana jest przede wszystkim z profesjonalizmu i wysokiej skuteczności. Na przestrzeni ostatnich kilku lat udało się nam w sposób znaczący wprowadzić do swojej działalności rozwiązania innowacyjne, dzięki którym systematycznie rośnie skuteczność przy równoczesnym minimalizacji kosztów. Proces ten pozwala nam na kształtowaniu cen na niezwykle konkurencyjnym poziomie. Wiemy, że awaria kanalizacji to dla Państwa spory stres, w związku z czym działamy szybko i zdecydowanie. Dla nas najważniejszy jest sukces – skuteczne rozwiązanie problemu i zadowolenie klienta, dlatego też klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z naszym dojazdem, darmowa jest również wycena naprawy. Co istotne – w przypadku niepowodzenia również nie pobieramy żadnych opłat

Doświadczenie

Działamy na rynku od wielu lat, przez ten czas zdobywając spore grono zadowolonych klientów. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasz wspaniały personel. Nieustannie się rozwijamy, modernizujemy swoje zaplecze techniczne a także inwestujemy w to co w każdej firmie najcenniejsze – w pracowników. Co istotne – jako jedni z nielicznych w branży kanalizacyjnej możemy pochwalić się skutecznością niemalże wynoszącą 100%.

Mamy świadomość, że sam personel to nie wszystko, dlatego też ciągle wdrażamy do użytku coraz to nowsze maszyny, pozwalające pracować nam wydajniej, co przekłada się na dynamikę prowadzonych działań, co bezsprzecznie znajduje odzwierciedlenie w zadowoleniu klientów. Działanie w branży wod-kan pociąga za sobą także konieczność nieustannego doskonalenia się. Do perfekcji opanowaliśmy takie działania jak chociażby inspekcja TV kanalizacji, dzięki której jesteśmy w stanie dokładnie określić stan kanalizacji. Świadczymy swoje usługi zarówno dla osób prywatnych jak i firm oraz instytucji i urzędów. Niezależnie od tego, kim jest klient – ZAWSZE dajemy z siebie 100% możliwości, by uzyskać 100% zadowolenia!

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów, zobacz gdzie pracujemy, sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z naszymi specjalistami. Zaufaj ekspertom!

Pogotowie Kanalizacyjne Rybnik przy pracy
Pogotowie Kanalizacyjne Rybnik podczas pracy