Pogotowie Kanalizacyjne Tychy

KanEkspert to jedna z bardziej cenionych firm w Tychach i miejscowościach pobliskich, w których zakresie usług jest pogotowie kanalizacyjne. Znaczna większość realizowanych realizowanych przez nas zleceń to usuwanie usterek w układach kanalizacyjnych poprzez udrażnianie, czyszczenie i inspekcję kanalizacji. Wiemy, że problemy z systemem kanalizacji mogą pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego też świadczymy swoje usługi w ramach pogotowia kanalizacyjnego całodobowo, zarówno w dni powszednie jak i wolne od pracy. Dzięki temu mają Państwo pewność, iż w razie wystąpienia niespodziewanych problemów zawsze będzie ktoś, kto będzie w stanie pomóc. Dbamy o satysfakcję klientów, dlatego też nie pobieramy żadnych opłat za nieskuteczne działanie, z wyłączeniem sytuacji, gdy brak skuteczności spowodowany jest uszkodzeniem instalacji.

Telefon alarmowy: 663 393 666
adres e-mail: biuro@kanekspert.pl

Obszar działania KanEkspert

Nasze pogotowie kanalizacyjne działa na terenie Tych we wszystkich dzielnicach:

Cielmice
Czułów
Glinka
Jaroszowice
Mąkołowiec
Paprocany
Radziejówka
Stare Tychy
Suble
Śródmieście
Urbanowice
Wartogłowiec
Wilkowyje
Wygorzele
Zawiść
Zwierzyniec
Żwaków

Obsługujemy ponadto wszystkie miejscowości znajdujące się w promieniu 20km od Tych, zaliczają się do nich:

Bieruń, Bodzów, Bojszowy, Brzezinka, Chełm Śląski, Chropań, Czarków, Frydek, Gajówka Wola, Gostyń, Imielin, Jankowice, Jedlina, Kobiór, Kolonia Stawowa, Kopciowice, Lędziny, Łaziska Górne, Międzyrzecze, Mikołów, Mysłowice, Nowe Bojszowy, Piasek, Pławy, Studzienice, Świerczyniec, Wola, Wyry

Dojazd GRATIS na całym terenie objętym obszarem wykonywania usług!

Mapa terenu działania

Dzięki interaktywnej mapie został zwizualizowany teren działania naszego pogotowia kanalizacyjnego. Mogą Państwo dowoli przesuwać oraz przybliżać mapę za pomocą przycisków w prawym dolnym rogu lub za pomocą scrolla na myszce.

Teren, na którym nasza firma świadczy swoje usługi, został zaznaczony kolorem czerwonym.

Przyjeżdżamy najszybciej, jak to jest możliwe. Czas dojazdu do Klienta uzależniony jest od warunków panujących na drodze i wyliczany jest indywidualnie. Nie pobieramy opłat za nieusunięte awarie, pod warunkiem, że kanalizacja nie jest uszkodzona. Gwarantujemy Państwu satysfakcję z naszych usług!

Oferta Pogotowia Kanalizacyjnego w Tychach

Zadania z zakresu przetykania kanalizacji wykonujemy przy zastosowaniu wysokiej jakości sprzętu typu WUKO, jak również do pracy zaprzęgamy sprężyny elektryczne wysokiej jakości. Sprzęt w połączeniu z profesjonalizmem naszych rzetelnych hydraulików pozwala na bezproblemowe korzystanie z instalacji kanalizacyjnej przez długi czas. Stawiamy na profesjonalizm, w związku z czym nasi pracownicy to zespół zgranych i doświadczonych hydraulików, którzy potrafią myśleć nieszablonowo, wdrażając do użytku najnowsze rozwiązania technologiczne a także światowe trendy. Mamy świadomość, iż monitoring kanalizacji, jej udrażnianie i czyszczenie może wymagać wykorzystania niecodziennych rozwiązań dlatego zawsze staramy się zaadaptować się do zaistniałych sytuacji. Zakres naszych usług jest dużo szerszy niż ten przedstawiony powyżej, nasza oferta to także:

Jeśli marzysz o sprawnej kanalizacji na długi czas, zadzwoń do ekspertów wyposażonych w specjalistyczny sprzęt. Zadzwoń już teraz, będziemy wkrótce u Ciebie!

663 393 666
Udrażnianie kanalizacji w Tychach

Udrażnianie kanalizacji

Udrażnianie kanalizacji jedynie specjalistycznym sprzętem pozostawia długotrwały efekt. Sprawdź nas!

Udrażnianie kanalizacji

Czyszczenie kanalizacji na terenie Tych

Czyszczenie kanalizacji

Wysokociśnieniowe czyszczenie kanalizacji usuwa najtwardszy tłuszcz, piach oraz inne złogi. Twoja kanalizacja nie oprze się sile 200 bar!

Czyszczenie kanalizacji

Inspekcja kanalizacji w Tychach

Inspekcja kanalizacji

Inspekcja kanalizacji rozwieje wszystkie wątpliwości związane z instalacją. Nie domyślaj się! - Zobacz dokładnie dzieje się z Twoją kanalizacją!

Inspekcja kanalizacji

Radiowa lokalizacja uszkodzeń kanalizacji w Tychach

Precyzyjna lokalizacja uszkodzeń kanalizacji

Precyzyjnie zlokalizujemy Twój problem kanalizacją! Koniec kopania lub kucia na wyczucie.

Lokalizacja uszkodzeń

O nas

Jeżeli jest Państwu potrzebny profesjonalny hydraulik, działający na terenie miasta Tychy jak i okolicznych miejscowości – firma KanEkspert będzie rozwiązaniem na wszystkie Państwa problemy związane z instalacją kanalizacyjną. Szeroki wachlarz naszych usług jest realizowany na najwyższym światowym poziomie – dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta. Można to uzyskać poprzez wykonanie usługi zarówno sprawnie jak i w możliwie najkrótszym czasie. Powierzając nam swoją instalację mają Państwo gwarancję wysokiej jakości wykonanej usługi – to właśnie my pomagamy Państwu oszczędzić niepotrzebnych nerwów, pieniędzy a także jakże cennego czasu. Dokładamy wszelkich starań, by nasze ceny były konkurencyjne. Jako jedni z niewielu na rynku gwarantujemy naszym klientom darmowy dojazd , wycenę naprawy a także nie pobieramy od klientów żadnych opłat w przypadku przeprowadzenia działań w sposób nieskuteczny.

Doświadczenie

Jesteśmy widoczni na rynku od kilku lat, nieustannie zwiększając zasięg swojego działania i zakres świadczonych usług. Dynamicznie się rozwijamy, wdrażamy nowe rozwiązania technologiczne, wyłapujemy ze światowych trendów to, co idealnie nadaje się do zastosowania w naszych warunkach. Każdego dnia zwiększa się grono zadowolonych klientów.

Łącząc wszystko w całość udało nam się uzyskać niemalże stuprocentową skuteczność w zakresie prowadzonych działań. Dzięki wiedzy, którą udało nam się posiąść, mamy dużo większe możliwości w zakresie wykorzystania profesjonalnego sprzętu. Rynek usług kanalizacyjnych jest rynkiem dynamicznym, wymaga od firm nieustannej ewolucji. My idziemy o krok naprzód – stawiamy na innowację i specjalizację w wąskich dziedzinach, których stosowanie podczas świadczenia usług może prowadzić nie tylko do szybszego i skuteczniejszego rozwiązania problemu, lecz także – co istotne dla klientów – tańszego. Opanowana do perfekcji inspekcja TV kanalizacji pozwala na szybką ocenę stanu technicznego instalacji.

Nasze usługi polecamy każdemu, kto ceni sobie szybkość i skuteczność działania.

Pogotowie Kanalizacyjne Tychy przy pracy
Pogotowie Kanalizacyjne Tychy podczas pracy